Unutulmaz Bir Konaklama Deneyimi

Mimarisi Autoban imzası taşıyan, şık ve konforlu bir yapıya sahip Kemer Country Hotel, her detayı incelikle düşünülmüş 30 odasıyla misafirlerine unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşatmaktadır. İstanbul’un yanı başında 7.000 m2’lik bir alan içerisinde yer alan Kemer Country Hotel; dört bir yanını saran bahçeler, seçkin sanat eserleri, eşsiz lezzetleri, golf sahası, binicilik kulübü, açık ve kapalı havuzları, tenis kortları ve daha birçok ayrıcalıklı hizmetiyle doğayı konforla buluşturmaktadır.

Türkiye'nin Dünya Kulübü

1992’den beri, “katılın, keşfedin, fark katın” mottosuyla büyüyen; yüksek beklenti ve zevklere hitap eden Kemer Country Club, İstanbul’un içinde, ailece keyifli bir gün geçirilebilecek bir yaşam alanı, iş stresinden uzaklaşılabilecek rafine bir ortam sunmaktadır.

Kemer Country Club, dünya standartlarındaki tesisleri, uluslararası başarılar kazanmış eğitmenleri ve global network’ü ile bir “dünya kulübü” olarak anılmaktadır.

Pera'nın Yükselen Yıldızı

2017 Ekim ayından itibaren binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapan Uptown, Türk ve Dünya mutfağından yaratıcı örneklerle misafirlerine benzersiz bir lezzet deneyimi sunmaktadır.