TOGEMDER aracılığıyla Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören’in yaptırdığı Tuzla Şükran Demirören ve Pendik Nurhan Aksoy Demirören Okul Öncesi Eğitim Birimleri törenle eğitime açıldı…

TOGEMDER ‘in başlattığı ‘Anasınıfsız Okul Kalmasın ‘ projesi kapsamında Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören’in yaptırdığı Tuzla Şükran Demirören ve Pendik Nurhan Aksoy Demirören Okul Öncesi Eğitim Birimleri 20 Kasım 2014‘de törenle eğitime açıldı.

Açılış törenine İstanbul Valisi Vasip Şahin, Tuzla Kaymakamı Ali Riza Çalışır, Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören ve kardeşi Şükran Demirören ile Nurhan Aksoy Demirören’in kızı Yasemin Çuhadaroğlu, Demirören Holding Yönetim Kurulu Üyesi Meltem Demirören Oktay, Yönetim Kurulu Başkanvekili Yıldırım Demirören’in eşi Revna Demirören ve TOGEMDER Başkanı Saadet Gülbaran’ın yanısıra birçok davetli katıldı.

Açılışta söz alan Erdoğan Demirören ‘’ Ülkemiz için bu okulları yapmak mecburiyetindeyiz. Dolayısıyla az bile yapıyoruz. Daha çok hizmet vermek mecburiyetindeyiz. ‘‘ diyerek Türkiye için çalışmaya devam edeceklerini vurguladı. Bu değerli hizmetlerin vatamız için hayırlı olmasını dileriz.
likidgaz.jpg
istiklalpalas.jpg
kemercountryhotel.jpg
milliyetemlak.jpg
uzmanpara_logo.jpg
dolfenlogo.jpg
moil.jpg
vatan.jpg
msmotorservis.jpg
parsat.jpg
seyhanparkevleri_logo.jpg
milliyet.jpg
milliyettv.jpg
kemercountry.jpg
otomilangaz.jpg
pembenar_logo.jpg
gazetevatancom.jpg
milangaz.jpg
atakoleji.jpg
skorer.jpg
dmermer.jpg
kemercountryclub.jpg
mutfakgaz.jpg
taksimgayrimenkul.jpg
lidyaflat_logo.jpg
milliyetcomtr.jpg
agirmetal.jpg
lidyayapi.jpg
gunesgaz.jpg
zeyport.jpg